Ћирилица Latinica
21.05.2019.
Култура

Фестивал дјечјег театра ЦГ 2019. (програм)

Аутор: Редакција 0 Оставите коментар

ПРОГРАМ 12. Фестивала дјечјег театра Црне Горе

 

Програм


Четвртак, 23.мај, Сцена ОШ „Мексико“ – Бар


1. ОШ “Мексико” – Бар, “Црвенкапа и лијени вук“ у 12,00 час.

2. ОШ “Мексико” – Бар, “Ако је веровати мојој баки“ у 12,45 час.

3. ОШ “Мексико” – Бар, “Мали Принц“ у 13,30 час.

4. ОШ “ЛПО” – Цетиње, „Госпођа министарка“, у 14,15 час.

5. ОШ “ЛПО” – Цетиње, „Камелеон“,  у 15,00 час.


Петак, 24.мај, Дом културе Бар, отварање Фестивала 10,00 сати


6. ОШ ”Југославија“ – Бар , ”Витез у патикама” у 10,10 час.

7. ОШ ”Југославија“ – Бар, ДС „Весела дружина“, „Ко је крив за јединицу“ у 11,00 час.

8. ОШ ”Владо Милић“ – Подгорица, „Ко је смјестио вуку“ у 12,00 час.

9. ОШ ”Б.Ј.Орландић“ – Бар, ДС „Сунце“, „Љубав и вријеме“ у 13,00 час.

10. ОШ ”Б.Ј.Орландић“ – Бар, ДС „Глумци у пеленама“, „Успавана“ у 14,00 час.

11. НВО “Игроказ”, “Смијешна бајка” у 15,00 час.

12. ОШ “М. Срзентић” – Петровац, “Школа рока” у 16,00 час.

13. НВО ДЕС ”Сцена“ – Бар, ”Капетан Џон Пиплфокс“ у 17,00 час.

14. ОШ “Б.В.Подгоричанин”-ПГ, Мјузикл “Стазе” у 18,00 час.


Недјеља, 26.мај, Дом културе Бар 

                                        
15. ККЦ „Акорд“ – Никшић, „Седам Снежана и патуљак“ у 11,00 час.

16. ККЦ „Акорд“ – Никшић, „Дневник Ане Франк“ у 12.00 час.

17. ОШ “Ратко Жарић” – Никшић, “Мали принц по други пут на “земљи” у 13,15 час.

18. Центар за културу Бијело Поље, “Пепељуга” у 14,00 час.

19. ОШ ”В.Рибникар“ – Б.Поље, ДС „Сви за једног и један за све“, “Због тебе тата” у 15,15 час.

20. Центар за културу –Шавник, “Снови Вукосава Новичина” у 16,00 час.

21. ОШ ”Србија“ – Стари Бар, ДС „Пинк пантер“, “Вук Добрица” у 17,00 час.


Генералне пробе: Дом културе Бар од 20.-23. 05. од 10 до 15 час.

Пратећи културно-умјетнички програм: 26.05.2019. 17,45 – 19,00 час.


1. Барске мажоретке – Бар, 

2. Плесни студио “Хабанера” – Бар, 

3. Фолклорни ансамбл КУД „Јединство“ – Бар,

4. Дјечији хор КУД „Јединство“ – Бар, 

5. Фоклорни ансамбл „Румија“ – Бар, 

6. Фоклорни ансамбл КУД „Св. Јован Владимир“ – Бар, 

7. Културно – креативни центар “Акорд” – Никшић, 

8. ШОМО “П.П.Његош” – Бар,

9. Балетска школа „Принцеза Ксенија“ – Бар

10. Плесни студио “Хабанера” – Бар, млађи узраст

 11.Плесни студио „Еллите“ – Бар,

 12.Солистички наступи учесника
Додјела награда и затварање Фестивала, 19,00 час.

Стручни жири:
Драгиша Симовић, предсједник – глумац,Владимир Церовић, члан – глумац,Милија Шћепановић, члан – позоришни режисер,Лепосава Раичевић – секретар жирија.

У циљу даљег развоја позоришне умјетности дјеце Црне Горе, као дијела опште културе Црне Горе, улаз за све представе и пратећи културно-умјетнички програм Фестивала је бесплатан!

Оставите коментар
Име / надимак:
Коментар:
Latinična verzija
Пишите нам
Редакција:
redakcija@barskiportal.com

Уредник:
urednik@barskiportal.com
Подијелите садржај на:
Izdavač:
Srpska narodna čitaonica - Bar