Ћирилица Latinica
14.01.2018.
Спорт

Аутор: Редакција 0 Оставите коментар

Барани  су забиљежили четврту побједу заредом у АБА лиги, и девету укупно пошто су у 16. колу, у „Тополици“ синоћ савладали ПЕТРОЛ Олимпију резултатом 101:81.

Морнар није сјајно поче меч, послије прве четвртине дијела је 18:23 али је у наставку дошло до “великог буђења” – Врањеш и Неедхам су предводили разгоропађену барску момчад, па је већ на полувремену било 51:41.

Домаћин је залиху увећао за још четири поена у трећој дионици, па у посљедњих десет минута лако привео меч у своју корист.

Немања Врањеш са 21 и Дерецк Неедхам са 18 били су најефикаснији играчи у побједничком тиму, док је Луковић постигао14. Код Олимпије истакао се  Домен Лорбек са 19.

Морнар у следећем колу, 22. јануара, гостује Задру, директном конкуренту за четврто мјесто.