Ћирилица Latinica
21.05.2019.
Kultura

Festival dječjeg teatra CG 2019. (program)

Autor: Redakcija 0 Ostavite komentar

PROGRAM 12. Festivala dječjeg teatra Crne Gore

 

Program


Četvrtak, 23.maj, Scena OŠ „Meksiko“ – Bar


1. OŠ “Meksiko” – Bar, “Crvenkapa i lijeni vuk“ u 12,00 čas.

2. OŠ “Meksiko” – Bar, “Ako je verovati mojoj baki“ u 12,45 čas.

3. OŠ “Meksiko” – Bar, “Mali Princ“ u 13,30 čas.

4. OŠ “LPO” – Cetinje, „Gospođa ministarka“, u 14,15 čas.

5. OŠ “LPO” – Cetinje, „Kameleon“,  u 15,00 čas.


Petak, 24.maj, Dom kulture Bar, otvaranje Festivala 10,00 sati


6. OŠ ”Jugoslavija“ – Bar , ”Vitez u patikama” u 10,10 čas.

7. OŠ ”Jugoslavija“ – Bar, DS „Vesela družina“, „Ko je kriv za jedinicu“ u 11,00 čas.

8. OŠ ”Vlado Milić“ – Podgorica, „Ko je smjestio vuku“ u 12,00 čas.

9. OŠ ”B.J.Orlandić“ – Bar, DS „Sunce“, „Ljubav i vrijeme“ u 13,00 čas.

10. OŠ ”B.J.Orlandić“ – Bar, DS „Glumci u pelenama“, „Uspavana“ u 14,00 čas.

11. NVO “Igrokaz”, “Smiješna bajka” u 15,00 čas.

12. OŠ “M. Srzentić” – Petrovac, “Škola roka” u 16,00 čas.

13. NVO DES ”Scena“ – Bar, ”Kapetan Džon Piplfoks“ u 17,00 čas.

14. OŠ “B.V.Podgoričanin”-PG, Mjuzikl “Staze” u 18,00 čas.


Nedjelja, 26.maj, Dom kulture Bar 

                                        
15. KKC „Akord“ – Nikšić, „Sedam Snežana i patuljak“ u 11,00 čas.

16. KKC „Akord“ – Nikšić, „Dnevnik Ane Frank“ u 12.00 čas.

17. OŠ “Ratko Žarić” – Nikšić, “Mali princ po drugi put na “zemlji” u 13,15 čas.

18. Centar za kulturu Bijelo Polje, “Pepeljuga” u 14,00 čas.

19. OŠ ”V.Ribnikar“ – B.Polje, DS „Svi za jednog i jedan za sve“, “Zbog tebe tata” u 15,15 čas.

20. Centar za kulturu –Šavnik, “Snovi Vukosava Novičina” u 16,00 čas.

21. OŠ ”Srbija“ – Stari Bar, DS „Pink panter“, “Vuk Dobrica” u 17,00 čas.


Generalne probe: Dom kulture Bar od 20.-23. 05. od 10 do 15 čas.

Prateći kulturno-umjetnički program: 26.05.2019. 17,45 – 19,00 čas.


1. Barske mažoretke – Bar, 

2. Plesni studio “Habanera” – Bar, 

3. Folklorni ansambl KUD „Jedinstvo“ – Bar,

4. Dječiji hor KUD „Jedinstvo“ – Bar, 

5. Foklorni ansambl „Rumija“ – Bar, 

6. Foklorni ansambl KUD „Sv. Jovan Vladimir“ – Bar, 

7. Kulturno – kreativni centar “Akord” – Nikšić, 

8. ŠOMO “P.P.Njegoš” – Bar,

9. Baletska škola „Princeza Ksenija“ – Bar

10. Plesni studio “Habanera” – Bar, mlađi uzrast

 11.Plesni studio „Ellite“ – Bar,

 12.Solistički nastupi učesnika
Dodjela nagrada i zatvaranje Festivala, 19,00 čas.

Stručni žiri:
Dragiša Simović, predsjednik – glumac,Vladimir Cerović, član – glumac,Milija Šćepanović, član – pozorišni režiser,Leposava Raičević – sekretar žirija.

U cilju daljeg razvoja pozorišne umjetnosti djece Crne Gore, kao dijela opšte kulture Crne Gore, ulaz za sve predstave i prateći kulturno-umjetnički program Festivala je besplatan!

Ostavite komentar
Ime / nadimak:
Komentar:
Izdvajamo
Ћирилична верзија
Pišite nam
Podijelite sadržaj na:
Izdavač:
Srpska narodna čitaonica - Bar