Ћирилица Latinica
07.04.2018.
Politika

GOTOV JE: Barani bojkotuju Milovu promociju, stižu autobusi iz Rožaja i Podgorice

Autor: Redakcija 18 Ostavite komentar

Podijeljena i po svim šavovima posvađana Demokratska partija socijalista u Baru, našla se u nikad većem problemu.

Naime, dosadašnji glasači i pristalice DPS-a odbili su masovno da prisustvuju večerašnjoj konvenciji njihovog predsjedničkog kandidata Mila Đukanovića u Sportskom centru, pa je centrala te partije brže - bolje odlučila da proba da salu napuni pristalicama iz Rožaja i Podgorice.

Organizovani su autobusi koji će dovoziti „aktiviste“ i iz nekih drugih glasova. Njihova dnevnica je 50 evra, potvrdio nam je izvor iz DPS-a, i oni će se truditi da nadomjeste nikad veću osjeku Barana koja se očekuje.

Iz potpunog očaja, lokalni funkcioneri DPS-a poslednjih dana dijelili su pozivnice i članovima opozicionih partija da prisustvuju kao gosti na promociji, što nikada nije bila praksa u sličnim situacijama.

Društvene mreže su pune očajničkih apela da Barani dođu večeras, ali je odziv nikakav – požalili su se „Barskom portalu“ razočarani funkcioneri Đukanovićeve stranke.

Oni su, kako kažu, posebno razočarani jer će biti suočeni sa situacijom da će njihov lider večeras Rožajcima i Podgoričanima morati u Baru da se obrati sa „Dragi Barani“, a Barana u sali skoro da neće ni biti.

Sinoć i preksinoć, dok su u ulazima stambenih zgrada i stanova ubjeđivali sugrađane da dođu na promociju Mila Đukanovića, aktivisti DPS-a imali su veliki neprijatnosti.

Na Topolici su se čuli i krici napadnutih DPS-ovaca, ali policiji nijesu prijavljeni incidenti, kako bi se bruka sakrila.

 

 

 

 

 

Komentari
Војин
Војин: Истина жива. У мом улазу је синоћ било клање од убјеђивања. Свашта су им рекле двије жене. Обећали прошли пут да им запосле дјецу, а онда им рекли после двије године да нису приоритет јер имају и са факултетима незапослене своје активисте. Шљам бре лоповски, све багра до багре. Ја излазим и гласам за Бојанића, јер мене не може да купи, иако радим у државној служби. Радим часно и нисам полтрон као њихови. Народе, буди се, помислите на претке али и на потомке, јер ови ће нам и дјецу сахранити ако им се иде на ноге. Ово су убице бре !!!
07.04.2018 15:20
vuko
vuko : Bravo moji sugrađani, bilo je vrijeme da se probudite. Vidite kako većina od nas živii ko nam je rasprodao i pokrao zemlju, pa glasajte bilo koga samo ne zlotvore.
07.04.2018 15:36
Esko
Esko: Nece ni pravi Rozajci koji su sacuvali obraz doc tamo da prave broj tom kriminalcu. Ja sam Rozajac koji glasa u Bar. Porucujem svima Bihorcima i Rozajcima da glasaju za nasega Hazbiju Kalaca ili za Bojanica samo da ova lopov pane.
07.04.2018 16:50
CONTE
CONTE: ..... LOV NA LJUDE-TO STO RADE OVIH DANA, DA NAPUNE SALU.......
07.04.2018 17:31
Vanja
Vanja: Sramota djevojcica od 6-7 godina dijelila je letke po parkingu.Dokle ide ta drskost. Bljutavo pih!
07.04.2018 18:38
Мики
Мики: Уништили су људско достојанство,уништили су људску част и поштење,направили од људи обичне љуштуре.Овако бестидних,неморалних људи није било у историји ове земље.Али ништа бољи од њих нису ни они који их све ове године подржавају.Гласачи дпс- а да ли бар интимно осјећате стид и срам или сте поскидали огледала из сопствене куће?
07.04.2018 18:49
Svetlana
Svetlana: Nadam se u boga da cemo ovog puta mozgom i srcem ici.Za nasu djecu i nase unuke jer ovo traje dugo dugo krivicom nase i zato smo tu gde jesmo.
07.04.2018 19:10
Edo
Edo: Doci ce samo poltroni koji nemaju obraza. Moju porodicu i mene nece prevarit vise dps. Napred Hazbija... Napred Mladen!
07.04.2018 19:22
Edo
Edo: Nece vise da vuce Rozajce za nos. Lopov
07.04.2018 19:24
Slobo
Slobo: Sličan komentar kao CONTE.LOV NA NELJUDE,LJUDI BOJKOTUJU OVAJ TUŽNI SKUP.
07.04.2018 19:53
Hilmo
Hilmo: Bagra lopovska
07.04.2018 19:58
Potrosacka korpa 2e.
Potrosacka korpa 2e.: Bravo Barani!Dosta je bilo ispiranja mozga lazi i lopovluka.Dajmo sansu Bojanicu covjeku casnom, postenom i neukaljnanog imena!Svi za Bojanica za pravdu i jednakost!
07.04.2018 20:16
Djovani Di Stefano
Djovani Di Stefano : To punjenje sale na ,, silu,, vodi tacno prema tome da opet nece priznati ako izgubi , zamislite se malo sto nas sada ceka ...
07.04.2018 20:36
Alen
Alen: Srbi, Crnogorci, Albanci, Muslimani I ostali, svi znamo da Nas he zavadjivao lazima, obmanama, svim I svacim on I njegov DPS, bill koga drugog glasajte samo ne milassa.
07.04.2018 21:31
Edo
Edo: Nije mu puna hala. Dosta je bilo sluzenja lopovima, valjda se moj narod opametio vise i nece ici za Husovicem i Milom
07.04.2018 21:32
AFERIM
AFERIM: Dosta je bilo. Budi se narode!
07.04.2018 21:53
Bar baranima
Bar baranima: Docerajte cara do duvara.
11.04.2018 16:13
Romeo
Romeo: vi mnogo pametni vidjesteli na kraj procente bice da su i za to angazovani autobusi sa strane
25.04.2018 15:11
Ostavite komentar
Ime / nadimak:
Komentar:
Izdvajamo
Ћирилична верзија
Pišite nam
Podijelite sadržaj na:
Izdavač:
Srpska narodna čitaonica - Bar